Zaciągnięcie kredytu gotówkowego

Wraz z mężem chcemy zakupić sobie mieszkanie. Do tej pory je wynajmujemy, ale uważamy, że to marnowanie pieniędzy. Lepiej byłoby zakupić je na własność. Rachunki byłyby o wiele niższe, niż teraz. Musimy teraz iść do banku i zobaczyć oferty.

Podpisanie umowy odnośnie kredytu gotówkowego

kredyt gotówkowy tarnowo podgórneRazem z mężem dużo zarabiamy, więc jeżeli chodzi o zdolność kredytową, to jak najbardziej powinnyśmy ją mieć. Jesteśmy bardzo ciekawi, jakie oferty kredytu są w naszym banku. Wybraliśmy się tam popołudniu i zapytaliśmy się Pani, która tam pracuje w obsłudze klienta o kredyt gotówkowy. Przejrzała dla nas kilka ofert i przedstawiła trzy konkretne oferty. Stwierdziliśmy z mężem, że się nad nimi zastanowimy w domu. Byłam jeszcze ciekawa, jak sprawa kredytu wygląda w innych bankach. Zajrzałam do Internetu i wpisałam w wyszukiwarce: kredyt gotówkowy tarnowo podgórne. Niestety oferty w innych bankach nie były nawet konkurencyjne z tym, co przedstawiła nam ta kobieta w banku. Następnego dnia wróciliśmy zatem do naszego banku i wybraliśmy ofertę, która według nas jest najbardziej korzystna. Przedstawiliśmy wszelkie niezbędne dokumenty. Następnie ustaliliśmy spłatę rat kredytu. Ostatecznie dostaliśmy druk umowy, z którym musieliśmy się zapoznać. Po przeczytaniu zgodnie z mężem podpisaliśmy ją. Teraz cieszymy się, że będziemy mogli zakupić mieszkanie, które wynajmujemy na własność. Jesteśmy tym faktem mocno podekscytowani. Długo na ten moment czekaliśmy wraz z mężem.

W końcu nadszedł ten moment, gdy kupiliśmy mieszkanie. Od teraz będziemy płacić mniejsze rachunki, a co najważniejsze jest to już nasz wspólny majątek. Gdy dzieci podrosną, to na pewno mieszkanie zostanie na nie przepisane. Teraz musimy pilnować rat kredytu, by oczywiście regularnie go spłacać.