Inwestycje w apartamenty Warszawa

Kiedy mamy nadmiar gotówki lub możliwości inwestycyjne, zastanawiamy się, co z nimi zrobić. Niektórzy wybierają ryzyko, jak granie na giełdzie, inni szukają raczej pewnych i stałych źródeł zarobku. Oczywiście ostatnio najpopularniejszymi są nieruchomości. Nie ma w tym nic dziwnego – nie wiąże się z nimi praktycznie żadne ryzyko.

Szukamy apartamentu inwestycyjnego

apartament inwestycyjny warszawaGdy zdecydujemy się na ulokowanie naszych aktywów w nieruchomościach. musimy oczywiście wszystko dokładnie przemyśleć. W dzisiejszych czasach, jeśli marzy nam się apartament inwestycyjny warszawa jest jednym z najlepszych miast. Dlaczego? Oczywiście ze względu na bardzo dynamiczny rozwój stolicy. Eksperci od lat przepowiadają, ze rynek nieruchomości w tym mieście będzie tylko rósł. jeśli mamy już wybrane miasto, to jaka lokalizacja? Oczywiście zleży to od naszych funduszy, od tego, na co możemy sobie pozwolić. Z większymi aktywami możemy szukać lokali bliżej centrum, orientując się na najemcę zamożniejszego lub na wynajem krótkoterminowy. Z mniejszymi możemy zastanowić się nad klasycznymi „sypialniami” miasta – jednak wiąż musi być to miejsce dość atrakcyjne, z komunikacją i usługami. W końcu wartość nieruchomości to nie tylko metraż i budynek w którym się znajduje – musimy o tym dobrze pamiętać. To także jej okolica, dostęp do transportu publicznego: sklepów, edukacji. Szczególnie jeśli myślimy o długoterminowym najmie naszej nieruchomości. 

Inwestycja w nieruchomość to praktycznie zawsze dobry wybór. Jest ona pewna i bezpieczna, a mieszkania w najbliższej perspektywie nie tanieją, a drożeją. I prawdopodobnie będą drożeć lub utrzymają się na podobnym do obecnego poziomie. Wiec to nie tylko źródło comiesięcznego przychodu na wynajmie, ale i zabezpieczenie, które w każdej chwili można spieniężyć.