Okna do naszego domu zamówiłem w Lublinie

Wiosną zeszłego roku zaczęliśmy budować nasz nowy dom. Tak się akurat złożyło, że ruszyliśmy z budową wówczas, gdy zaczęły się wszystkie możliwe podwyżki cen materiałów budowlanych. Z naszego punktu widzenia miało to ogromne znaczenie, ponieważ chcieliśmy wszystko zbudować za własne pieniądze, które uskładaliśmy. A przy tych podwyżkach trzeba się było nad każdym zakupem kilka razy zastanowić.

Szukałem możliwie najtańszych okien

bardzo tanie okna pcv w lublinieZanim zaczęliśmy się budować to wydawało nam się, że mamy ogromny budżet. A już po pierwszych miesiącach okazało się, że musimy wprowadzić spore poprawki do planowanych wydatków. Jak zaczęły się wszystkie podwyżki to szybko zrozumieliśmy, że będziemy musieli szukać materiałów w jak najniższych cenach. W dobie internetu i stron do porównywania cen nie jest to aż takie trudne, ale i tak nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy. Pamiętam jak poczułem ogromną ulgę i wielką radość gdy znalazłem bardzo tanie okna PCV w Lublinie. Zamówiłem u nich komplet dwunastu okien i zapłaciłem o połowę mniej niż za takie same okna chciałby firmy w moim mieście. Firma sprzedająca okna w Lublinie miała naprawdę tak dobre ceny, że aż trudno było mi w to uwierzyć. A oni po prostu mieli jeszcze zapasy towaru sprzed podwyżek i stąd też ceny w ich sklepie były tak atrakcyjne. Pomimo, że miałem do nich dwieście kilometrów to i tak opłaciło mi się zamówić od nich okna wraz z dostawą i montażem.

W tym roku nasza budowa dobiegła końca. Nasz ogromny z pozoru budżet wystarczył na postawienie domu i zrobienie w środku wszystkiego pod prace wykończeniowe. Zrobiliśmy też cały podjazd na gotowe. W przyszłym roku mamy zamiar wykończyć wszystko w środku, ale najpierw musimy dozbierać. Całe szczęście, że ceny przestały rosnąć i jest duża szansa, że trend się odwróci.