Kupno gongu planetarnego

Moja siostra cioteczna interesowała się medytacją i medycyną wschodu. Kiedy zbliżały się jej urodziny, chciałam kupić jej jakiś prezent, który będzie zgodny z jej hobby i zainteresowaniami. Podpytałam jej męża, czy jest coś co chciałaby ona dostać. Dowiedziałam się, że obecnie marzy ona o gongu planetarnym, ponieważ bez niego nie może wykonywać pewnego rodzaju medytacji.

Poszukiwania tybetańskich gongów planetarnych

gongi planetarne tybetańskieOd razu zabrałam się więc za poszukiwania takiego prezentu. Okazało się, że nie musiałam długo szukać, ponieważ bez problemu dostałam takie produkty w jednym ze sklepów internetowych. Były to wysokojakościowe gongi planetarne tybetańskie. Można je było kupić od razu w zestawie ze specjalnymi pałkami, które służyły do odpowiedniego wydobywania dźwięku z gongów. Dosyć szybko wybrałam duży gong o średnicy ponad pięćdziesięciu centymetrów, który powinien spodobać się mojej siostrze ciotecznej. Był on wykonany z wytrzymałego i trwałego brązu. W zależności od tego w jakie miejsce gongu uderzyło się pałką wydobywał się z niego inny dźwięk. Wybrany gong był także pokryty tlenkiem miedzi, dzięki czemu jego żywotność była dłuższa. To ważne szczególnie z punktu widzenia osób, które medytują długo i często, a do właśnie takich osób należała moja kuzynka. Wobec tego nie wahałam się dłużej i zdecydowałam się go od razu zakupić.

Sklep ten oferował bardzo szybką dostawę, dlatego już tydzień później kurier dostarczył mi paczkę prosto pod drzwi. Rozpakowałam gong i zobaczyłam, czy nie ma on żadnych wad fabrycznych. Następnie zapakowałam go na prezent i przyniosłam na urodziny do mojej siostry ciotecznej. Była ona bardzo zadowolona z zakupionego gongu i wspomniała mi, że jest to naprawdę solidny, oryginalny gong pochodzący z Tybetu.