Zakup nowego eleganckiego żyrandola

W sypialni mieliśmy z mężem bardzo duży żyrandol. Niestety nasze dzieci podczas zabawy niechcący go zbili. Było mi smutno, gdyż dużo nas on kosztował, ale w sumie dzieci nie zrobiły tego celowo. Musimy teraz zakupić nowy żyrandol. Jedziemy właśnie z mężem do sklepu.

Montaż nowego eleganckiego żyrandola

elegancki żyrandol art decoPlanujemy z mężem zakupić porządny żyrandol, ale musi oczywiście on pasować do wystroju naszej sypialni. W sklepie powiedzieliśmy ekspedientce, że potrzebny jest nam elegancki żyrandol art deco. Powiedziała nam, że oczywiście mają takie okazy na stanie sklepu i pokazała nam kilka egzemplarzy. Szybko podjęliśmy decyzję z mężem i już po piętnastu minutach wyjechaliśmy ze sklepu  z nowym żyrandolem. Bardzo nam się on podoba. Z pewnością będzie pięknie się prezentować w naszej sypialni. Mąż musi go tylko jakoś zamontować. Podobno nie jest to dla niego żaden problem. Mam nadzieję, że sobie jakoś poradzi. Szybko zatem zabrał się do pracy. Faktycznie szło mu to całkiem nieźle. Powiedział mi, że ten żyrandol ma specjalne zaczepy, dlatego ten montaż nie jest taki trudny. Po pół godziny mieliśmy już nowy żyrandol pod sufitem, z czego bardzo się ucieszyłam. Naprawdę bardzo pięknie się on prezentuje. Pouczyliśmy oczywiście dzieci, by już więcej nie bawiły się w sypialni. Są to już duże dzieci, więc przyjęły to do wiadomości. Im zresztą też bardzo podoba się ten żyrandol. Muszę też przyznać, że jest o wiele jaśniej w sypialni, co również jest bardzo ważne.

Żyrandol spełnia swoje funkcje i w dodatku pięknie si prezentuje. W sumie to dobrze, że przyszło nam wymienić żyrandol na nowy. Ten jest o wiele lepszy od swojego poprzednika. W sumie to wszyscy są zadowoleni z nowego zakupu. Nawet nasi rodzice pogratulowali nam zakupu nowego żyrandola.