Wyprawki dla niemowlaka – haftowana pościel

Jestem mamą mojej jedynej ukochanej córeczki Zuzi. Ponad półtora roku temu, jak byłam jeszcze w ciąży, pamiętam te przygotowania i szaleństwo dotyczące wyprawki dla noworodka. Wyposażenie pokoiku w łóżeczko, pościel, itp. O wielu rzeczach nie miałam pojęcia, bo po raz pierwszy miałam zostać mamą. Chciałam mieć wszystko co jest najbardziej potrzebne.

Modna pościel haftowana dla niemowląt

pościele haftowane dla niemowlątNa całe szczęście były obok mnie koleżanki i kuzynki, które miały już swoje pociechy. Pomogły mi bardzo podpowiadając, co mam kupić. Wiadomo, one już miały to wszystko sprawdzone, wypraktykowane. Największy problem okazał się z pościelą. Każda z nich miała inne zdanie na ten temat. Każda poleciła zupełnie coś innego. Na ten temat wypowiedziała się też moja mama, która powiedziała, że najładniejsze są pościele haftowane dla niemowląt. Są i będą zawsze w modzie. Sama nie wiedziałam kogo mam słuchać. Przejrzałam sobie z czystej ciekawości katalogi z pościelą. Poczytałam wiadomości i komentarze na ten temat. Okazało się, że mama miała bardzo dużo racji. Oglądając zdjęcia nie mogłam wyjść z podziwu jak śliczna jest taka pościel. Komentarze innych mam były same pozytywne. Zdecydowałam wtedy, że moja Zuzia też będzie miała taką piękną pościel. Kupiłam do tej pory kilka kompletów i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona. Tkanina po wielu praniach nie traci koloru i nie rozciąga się. Nic się nie pruje. Po każdym praniu biel pozostaje taka, jaka była.

Za jakiś czas będziemy zmieniać łóżeczko naszej córki na większe. Nasze maleństwo tak szybko rośnie. Oczywiście mam zamiar kupić też tą pościel. W sypialni też taką mamy. Raczej nie zmienię zdania na temat haftowanej pościeli. Jest po prostu najlepsza. Powtórzę słowa mamy, że zawsze będzie modna.