Szukanie bezpiecznego transportu dla gości weselnych

Za dwa tygodnie biorę ślub z moim wieloletnim narzeczonym. Bardzo czekamy na tę uroczystość. Zaprosiliśmy mnóstwo gości. Wesele odbędzie się w ekskluzywnej restauracji, która jest oddalona o pięć kilometrów od kościoła, w którym odbędzie się ślub. Musimy im zapewnić jakiś transport.

Znalezienie bezpiecznego transportu dla gości weselnych

bezpieczny transport dla gości weselnych w bielskuGości mamy łącznie osiemdziesięciu czterech. Niestety nie każdy z nich ma samochód. Ci goście, którzy mają samochód, pojadą sami do restauracji. Natomiast ci, którzy nie mają muszą mieć zapewniony transport. Tych gości jest dwudziestu trzech. Pomyśleliśmy z narzeczonym, że należy znaleźć jakiś bezpieczny transport dla gości weselnych w bielsku są firmy transportowe do przewozu ludzi. Zadzwoniłam do kilku z nich. W niektórych nie mieli wolnego środka transportu na ten konkretny termin. Były tez przypadki, że mieli wolny transport, ale zbyt drogi. Na całe szczęście po długich poszukiwaniach, udało nam się, znaleźć transport w postaci busa. Bardzo się z tego powodu ucieszyliśmy. Sam wynajem nie jest drogi, więc tym bardziej się ucieszyliśmy. Będziemy mogli spokojnie i bezpiecznie przetransportować ludzi spod kościoła dom restauracji. Warunki przewozu też będą na wysokim poziomie. W końcu jest to wyjątkowy dzień. Poinformowaliśmy już gości, czym będą podróżować. Wszyscy są zadowoleni, że nie muszą szukać transportu. Już nie możemy się doczekać tego wyjątkowego dnia, w którym wraz z narzeczonym weźmiemy ślub.

W końcu nadszedł ten długo wyczekiwany dzień. Na ślub przybyli wszyscy zaproszeni goście, z czego się ucieszyliśmy. Wszyscy byli bezpiecznie przetransportowani do restauracji. Cieszymy się z tego powodu. Goście na pewno zapamiętają ten dzień na bardzo długo. Wesele w restauracji bardzo się nam udało.