Kto posprząta mieszkanie po zgonie?

Kiedy moja babcia zmarła początkowo nikt z rodziny się nie zorientował. Dopiero po kilku dniach, kiedy nie było z nią kontaktu przyjechaliśmy z rodzicami do jej mieszkania. Całe szczęście ojciec miał zapasowe klucze. Niestety babcia już nie żyła, a ponieważ było to latem i był wtedy upał, jej ciało było już w znacznym stopniu rozkładu. W mieszkaniu był okropny smród.

Znalazłam firmę sprzątającą mieszkania po zgonach

sprzątanie mieszkań po zgonach w bydgoszczyRodzice zajęli się organizacją uroczystości pogrzebowej. Na mnie tymczasem spadł obowiązek znalezienie firmy, która zajmie się sprzątaniem mieszkania. Wymagało ono bowiem profesjonalnego sprzątania oraz dezynfekcji. Całe szczęście z pomocą mojej przyjaciółki udało mi się znaleźć bardzo dobrą firmę, w której ofercie znajdowało się między innymi kompleksowe sprzątanie mieszkań po zgonach w Bydgoszczy. Swoje usługi oferowali oni w naprawdę bardzo dobrych, przystępnych cenach, a do tego nie pobierali żadnych dodatkowych opłat za przyjazd do mieszkania. Posiadali oni profesjonalny sprzęt dezynfekujący, a także dokonywali ozonowania mieszkania. Dzięki temu można było mieć pewność, że od razu po posprzątaniu i wywietrzeniu mieszkania po ozonowaniu będzie można się do niego wprowadzić, a po zgonie w tym miejscu nie pozostanie nawet najmniejszy ślad. Zauważyłam pozytywne opinie na temat tej firmy, dlatego nie wahałam się dłużej.

Natychmiast zamówiłam ich usługi. Byłam bardzo zadowolona, gdy okazało się, że mogą oni przyjechać do mieszkania po babci jeszcze tego samego dnia. Zapłaciłam z góry i już wkrótce przekonałam się, że to by naprawdę bardzo dobry wybór. Dosłownie w ciągu kilku godzin wysprzątali oni oraz zdezynfekowali mieszkanie. Było ono teraz czyste i pachnące, aż nie mogłam uwierzyć, że tak szybko poradzili sobie ze sprzątaniem.