Fachowe preparaty do czyszczenia pojazdów

Do wykonywania podstawowych usług nie potrzebna nam była specjalistyczna chemia samochodowa, toteż przez długi czas pracowaliśmy wyłącznie z ogólnodostępnymi preparatami, które sprzedawane są w każdym sklepie motoryzacyjnym. Odnowa zabytkowych samochodów wymagała jednak użycia znacznie bardziej zaawansowanych środków czyszczących, toteż niedługo po uruchomieniu nowej usługi zaczęliśmy szukać nowych preparatów.

Najlepsze środki do czyszczenia i konserwacji samochodów

dostawca chemii samochodowejOkazało się jednak iż nasze lokalne sklepy nie mają takich preparatów w ofertach, gdyż są one dość drogie, i zazwyczaj sprzedaje się je w ilościach hurtowych, zbyt dużych jak na możliwości sklepów motoryzacyjnych. Musieliśmy więc szukać chemii w większych punktach, hurtowniach i zakładach samochodowych, co okazało się być bardzo dobrym pomysłem. Najbardziej polecany dostawca chemii samochodowej, którego rekomendowali nam kierowcy i pracownicy zaprzyjaźnionych myjni detailingowych, posiadał w ofercie wszystkie poszukiwane przez nas środki czyszczące i zabezpieczające do samochodów. Co więcej, zamówienia można było złożyć tylko na duże ilości preparatów, choć wysyłka była wykonywana przez pracowników hurtowni, co nie tylko skracało czas dostawy, ale również zmniejszało koszty, a także zapewniało bezproblemową możliwość reklamacji czy wymiany części zamówienia jeśli powstałby jakikolwiek problem z takowym.

Oprócz posiadania stałej oferty, hurtownia mogła także zamawiać preparaty od producentów, i sprowadzać je w przypadku gdy nie były one dostępne u żadnego krajowego producenta chemii samochodowej. Z racji dużego zapotrzebowania, nawiązaliśmy stałą współpracę z tą hurtownią, zamawiając nasze preparaty wyłącznie stamtąd, a w zamian otrzymaliśmy bardzo korzystne warunki i rabaty.