Potrzebowałam łóżka rehabilitacyjnego

Jakiś czas temu przeszłam dość groźny wypadek samochodowy. Całe szczęście nic szczególnego mi się nie stało. Jedynie połamałam nogi. Nie było to nic, co zagrażałoby mojemu życiu, jednak było dość uciążliwe, ponieważ przez kilka tygodni musiałam leżeć w szpitalu i nie mogłam chodzić. Teraz wreszcie lekarzom udało się zdjąć gips z mojego ciała i mogłam przystąpić do rehabilitacji.

Gdzie wynajmę łóżko rehabilitacyjne?

regulowane łóżka rehabilitacyjne - wynajemZ tego co dowiedziałam się od mojego lekarza prowadzącego, większa część tej rehabilitacji mogła odbyć się w domowych warunkach. Był tylko jeden problem. W czasie rehabilitacji powinnam leżeć na specjalnym łóżku. Takie łóżko rehabilitacyjne nie tylko było odpowiednio przystosowane do ćwiczeń, ale także zabezpieczało mnie podczas snu, żebym z niego nie spadła. Aby móc jak najszybciej wyjść ze szpitala, zdecydowałam się załatwić sobie do domu takie regulowane łóżka rehabilitacyjne – Wynajem takich łóżek okazał się dla mnie o wiele korzystniejszy cenowo niż kupno łóżka, z którego będę przecież korzystała tylko przez kilka tygodni. Całe szczęście w moim mieście bardzo szybko udało mi się znaleźć wypożyczalnie łóżek rehabilitacyjnych, która świadczyła także usługi dowozu i wniesienia takich łóżek do mieszkania. Bardzo szybko znalazłam tam dokładnie takie łóżko jakie polecał mi mój lekarz. Było to regulowane łóżko z barierkami zabezpieczającymi oraz materacem przeciwodleżynowym.

Posiadało ono także stojak na kroplówki oraz mechanizm ułatwiający ćwiczenia górnych partii ciała. Byłam bardzo zadowolona, że udało mi się je tak szybko i sprawnie wynająć w przystępnej cenie. Przyznam szczerze, że łóżko było bardzo wygodne i rehabilitacja na nim sprawiała mi samą przyjemność. Ważne było również to, że można było sterować jego wysokością.