O wydajności środków do mycia budynków inwentarskich

Hodowla zwierząt gospodarskich wiąże się z rygorystycznym przestrzeganiem wielu zasad. Jedną z nich jest oczywiście dbanie o czystość zwierząt oraz przeznaczonych dla nich pomieszczeń. Jak wiadomo – samo usunięcie zabrudzonej odchodami ściółki nie wystarczy. Za to dokładne umycie i zdezynfekowanie wszystkich powierzchni zapewni jedyną i najlepszą ochronę hodowli.

Potrzeba wydajnych środków do mycia budynków inwentarskich

wydajne środki do mycia budynków inwentarskichZarówno obory, jak i kurniki czy chlewnie to pomieszczenia wielkogabarytowe – hodowle prowadzone w celach komercyjnych wymagają dużych pomieszczeń ze względu na dużą liczbę osobników. Utrzymanie w czystości budynków gospodarczych o tak dużej powierzchni i dedykowanych zwierzętom wymaga nie tylko ogromnego wysiłku, lecz także wielkich nakładów finansowych. Wydajne środki do mycia budynków inwentarskich, takie które sprostają wymogom wielkich gabarytów, to najlepsze rozwiązanie wspomagające pracę rolnika. Ich istotną zaletą jest duża kondensacja płynu, dzięki czemu, po rozcieńczeniu wodą, już niewielka doza samego środka wystarcza na pokrycie ogromnych powierzchni. Najlepsze koncentraty czyszczące nadają się zarówno do mycia ręcznego poprzez ścieranie, jak i do pryskania ciśnieniową myjką. Wszystkie substancje posiadają atesty bezpiecznego stosowania w pobliżu ludzi i zwierząt, a oprócz właściwości myjący także dezynfekujące.

Pojawiające się coraz częściej i coraz liczniej zagrożenia hodowli, do których należą przenoszone z różnych rejonów globu wirusy oraz ich mutacje, skłaniają do zastosowania skutecznych środków ostrożności. Należą do nich na pewno detergenty do mycia o specjalnym, bezpiecznym dla ludzi i zwierząt skaldzie. Zaletą najlepszych środków jest ich skondensowanie, które ułatwia pracę rolnikom oraz pozwala oszczędzić.