Zabiegi z medycyny estetycznej

Zabiegi z medycyny estetycznej są coraz bardziej popularne. Mimo tego, że ich cena wcale nie jest niska. Najczęściej kobiety udają się na upiększanie ust oraz na zabiegi odmładzające np. mezoterapię twarzy, szyi i dekoltu. Zabieg ten jest bardzo precyzyjny i przynosi pierwsze efektu już po pierwszej serii.

Polecany przez kobiety zabieg mezoterapii

mezoterapia mikroigłowa bydgoszczPrzede wszystkim zabieg polega na wykonaniu nawet kilku tysięcy mikro nakłuć. Wszystko przy zachowanej precyzji jeśli chodzi o głębokość wkłucia od 0,25 mm do maksymalnie 2,5 mm. Nakłucia bardzo cienką igłą stymulują skórę do regeneracji oraz produkcji kolagenu, który wraz ze starzeniem skóry produkowany jest w mniejszych ilościach. Oczywiście podczas mezoterapii aplikowane są w głąb skóry różne substancje czynne o wielu właściwościach. Substancje wstrzykiwane stymulują odnowę komórkową, nawilżają i odżywiają skórę. Skóra jest odpowiednio przygotowana do zabiegu przez kosmetologa. Bezpośrednio po wykonaniu zabiegu skóra twarzy, rąk, szyi czy innej części ciała, na której wykonywany był zabieg może być zaczerwieniona i podrażniona. Po zabiegu trzeba stosować się do zaleceń. Kobiety polecają zabieg jakim jest mezoterapia mikroigłowa Bydgoszcz ma kilka salonów odnowy biologicznej. W nich można wykonać szereg ulubionych przez kobiety zabiegów upiększających.

Zdrowa, promienna cera to często tylko marzenie kobiet po 30/40 roku życia. Takie efekty nawet podczas starzenia się skóry można uzyskać tylko dzięki medycynie estetycznej. Zabiegów w tej dziedzinie jest dużo. Nie da się zupełnie powstrzymać płynącego czasu lecz można go spowolnić np. przez poddawanie się zabiegowi mezoterapii mikroigłowej. Za zabieg na twarz trzeba zapłacić około 300-400 złotych i powtórzyć go przynajmniej 4 razy.